Krowodrza Fort – dlaczego warto ?

Mieszkania w prestiżowej dzielnicy i z najlepszą komunikacją z centrum miasta.

Gwarantujemy, że najbliższe sąsiedztwo, czyli zielona okolica parków przyciąga ciszą i spokojem, który tworzy wyjątkowe połączenie z bliskością centrum miasta – by żyć komfortowo.

Każdy tutaj znajdzie swoje wymarzone mieszkanie: małe, ale przestronne – zaaranżuj wymarzone lokum, w którym poczujesz pełen komfort. Duże i wygodne mieszkania dla osób, które lubią przestrzeń.

Wszystkie mieszkania zaprojektowaliśmy z balkonem lub tarasem. Wybierz to, co lubisz – duży słoneczny taras lub mniejszy balkon.

Jesteś aktywny i lubisz zwiedzać miasto na rowerze? Z myślą o Tobie postanowiliśmy zaaranżować miejsca rowerowe w garażu.

Strefa lokali usługowych na parterze budynku to dodatkowy atut lokalizacji inwestycji, dlaczego? Jeśli jesteś inwestorem i szukasz dogodnej lokalizacji na swój biznes – zapraszamy do skontaktowania się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że nasz Salon Sprzedaży jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.

Mając na uwadze Państwa oraz nasze bezpieczeństwo prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia godziny spotkania w Salonie Sprzedaży.

Z poważaniem,

Grupa Matejek